Про нас / Artlight
професійний звук
світло
шоу та дискотеки
комерційні приміщення
фасади
місто Львів, вулиця Ю. Дороша
будинок № 5, кв. 3.
Про нас

Про нас

Ми представляємо найсучасніше світлове обладнання для шоу та дискотеки - знані європейські торгівельні марки DTS, Coemar,  ROBE, GRIVEN, Showtech. Пропоновані нами акустичні системи, підсилювачі, звукові пульти вітчизняних та європейських виробників (EV, DYNACORD, SOUNDCRAFT, JBL, QSC, DLL, SKV) допомагають вирішити найскладніші питання озвучення розважальних закладів, актових залів та сцени. Також пропонуємо бюджетні рішення для невеликих кафе, любительської сцени, світлового та музичного супроводу урочистих подій з використанням кращих зразків техніки із КНР.
 У нас ви знайдете ефективні рішення освітлення об'єктів торгівлі, промисловості, офісів за допомогою сучасних світильників, прожектори та засоби світлового декору для фасадної та ландшафтної підсвітки. Фахова обізнаність з питань новітніх напрямків розвитку світлотехніки допомагає нашим спеціалістам у доборі оптимальних дежерел світла для найвибагливіших клієнтів.
Важливим напрямком роботи за останні роки стало озвучення різноманітних громадських закладів: офісних приміщень, клубів та ресторанів, культових споруд. Широкий спектр пропонованого обладнання – від китайського Younasi до знаменитих Electrovoice, Dynacord, JBL, оптимальні інженерні рішення, кваліфікований монтаж гарантують стійку репутацію серед наших клієнтів. Ми широко використовуємо професійні системи вітчизняного виробника – MAGNET, PARK AUDIO, які мають безперечний авторитет та репутацію на ринку країни.
Найбільша наша гордість - це висока кваліфікація фахівців, з якими ми в силі вирішити найскладніші технічні проблеми монтажу та подальшого гарантійного обслуговування.